۰۲۱-۳۸۴۱۲۱۲۰ خط ویژه
۱۳۸۸
تاسیس
تاسیس شرکت تیسان چوب ایرانیان
طراحی پروژه و مراحل اجرائی تاسیس شرکت تیسان چوب ایرانیان در سال ۱۳۸۸ کلید خورد. پس از تحقیقات گسترده و بهره گیری از تجارب حاصله و نظرسنجی از سوابق مصرف کنندگان ، به لطف خدا و سعی همه جانبه و پیگیری های مستمر بنیاد اولیه شرکت در محلی در جاده خاوران پایه ریزی و محصولاتی چون (ام دی اف، نئوپان ملامینه) این شرکت روانه بازارگردید. شرکت تیسان چوب ایرانیان با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ، ماشین آلات مدرن و دقیق و متخصصین مجرب که با اهداف کیفیت برتر و مشتری محوری کار خود را آغاز کرده و در همان بدو امر با افزایش تقاضا مواجه و به فکر گسترش کار و استقرار در محلی مناسب افتاد . به همین منظور پس از احداث بناهای متناسب با تولیدات خود در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی عباس آباد دومین خط تولید خود را عملیاتی و بهره برداری از تولیدات جدید را آغاز نمود .
۱۳۹۶
توسعه
راه اندازی خط تولید جدید
از آنجا که رسیدن به اوج از اهداف اولیه و سرلوحه کار شرکت تیسان چوب ایرانیان می باشد لذا توسعه و به روز شدن و نیاز جامعه ، واحد مذکور را بر آن داشت تا سال ۱۳۹۶ علاوه بر تولیدات قبلی ، اقدام به راه اندازی خط تولید جدید (سینکرونایز و طرح بتن) در ابعاد (۱۸۳x۳۶۶) موفقیت های بیشتری را کسب و به لطف خداوند متعال و تلفیق علم و تخصص و توانمندی های خود گام مستحکمی بردارد . شرکت تیسان چوب ایرانیان از آغاز ورود به بازار ایران همواره یکی از پیشگامان کیفیت در این عرصه به شمار میرفته است.این شرکت بار دیگر مدالی را به گنجینه افتخارات خود افزوده است و موفق به دریافت نشان استاندارد در ایران شده است تا به این واسطه محصولات با کیفیتی را به دست مصرف کنندگان محترم برسانیم.
۱۳۹۸
توسعه
راه اندازی خط تولید سنگ کورین

ضمنا با توجه به نیاز کشور در تولید سنگ کورین و محدودیت های موجود در واردات آن ، علیرغم مشکلات بسیار ، متخصصین این شرکت در سال ۱۳۹۸ موفق به راه اندازی خط تولید سنگ کورین گردیده و شرکت مفتخر است با راه اندازی این خط و تولید مطلوب سنگ کورین در رنگ و طرح های متنوع با استاندارد های روز دنیا و برابری با کیفیت کالاهای خارجی گام دیگری در خدمت به کشور برداشته است . 
۱۳۹۹
تاسیسات اختصاصی خط تولید آغشته سازی کاغذ های دکوراتیو
لازم به ذکر است در پی روند حرکت به جلو با هدف قطع وابستگی به واردات و عرضه کالاهای با کیفیت ، همزمان با تولیدات قبلی ، شرکت تیسان چوب ایرانیان در نیمه اول سال ۱۳۹۹ با آماده شدن تاسیسات اختصاصی خط تولید آغشته سازی کاغذ های دکوراتیو در محوطه به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع که با ارائه این محصول درخشش ستاره ای تابان در آسمان صنعت چوب ایران زمین رغم خواهد خورد . لذا با عنایت به مراتب فوق شرکت تیسان چوب ایرانیان به همکاران ارجمند و صنعتگران محترم این حرفه بشارت می دهد که محصولات متنوع و مرغوب ، در حال و آینده می تواند بهترین و مناسب ترین جایگزین برای کالاهای وارداتی بوده و دست اندرکاران صنعت چوب و سنگ های مصنوعی روز به روز شاهد درخشش بیشتر و نوآوری های پیش از پیش ما در تولید و عرضه آن به بازار باشند